BALONY NAPEŁNIONE HELEM

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą
Zamów dziś, odbierz już jutro lub w inny, wybrany dzień naszej pracy


Znajdź nas na
Facebook

O nas

Partywlo.pl nie jest typowym Sklepem Internetowym. Partywlo.pl to sposób na poprawę komunikacji między Sprzedającym a Klientem. Łatwość dostępu do produktów, szybkość zamówienia bez potrzeby wychodzenia z domu, wybór dogodnego terminu odbioru, bez stresu, zbędnego oczekiwania oraz marnowania cennego czasu. To były główne zadania, które stawialiśmy sobie przy zakładaniu naszego „sklepu”.

Jesteśmy firmą rodzinną, pomysł na biznes balonami z helem i artykułami imprezowymi przyszedł spontanicznie, w zasadzie – sami chcieliśmy skorzystać z usług takiej firmy we Włocławku. Wtedy nie znaleźliśmy odpowiedniego miejsca w promieniu 50 kilometrów. Mamy nadzieję, że dzięki nam nie będziecie mieć takiego problemu! :)

Wiemy z doświadczenia ile czasu zajmuje opieka nad dziećmi, ile kosztuje to energii, dlatego po co ją tracić przy standardowych zakupach „na mieście” czy szperaniu w sieci? Partywlo.pl ma być miejscem, gdzie znajdziecie balony z helem, talerzyki, kubeczki, obrusy, maski, banery i inne imprezowe artykuły – wszystko w jednym miejscu!

Napełniamy balony helem, używamy specjalnego płynu uszczelniającego, co znacznie wydłuża ich żywotność – balon wisi dłużej w powietrzu –producent płynu zapewnia, że nawet 25 razy dłużej. Z naszego doświadczenia wynika, że balony z uszczelniaczem  wytrzymują od kilku dni do nawet kilku tygodni (w zależności od rodzaju balona).

Jako, że nie zamykamy się na potrzeby naszych Klientów – napełniamy również te balony, które dostarczy do nas Klient. W takim przypadku nie bierzemy jednak odpowiedzialności za ich pękanie przy napełnianiu helem oraz ich żywotność.

Staramy się ciągle rozwijać, poszerzać nasz asortyment. Jesteśmy tu dla Was, dlatego, jeżeli macie jakieś uwagi – brakuje Wam asortymentu, coś należałoby poprawić w funkcjonalności, piszcie!

Życzymy Udanych Zakupów i Imprez! :) 

 

PartyWlo.pl - Siedziba Firmy Sangaz

ul. Polna 3, 87-800 Włocławek